MMSZ6V2T1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MMSZ6V2T1
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ6V2T1OSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ6V2T1
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMSZ6V2T1 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms