MMSZ6V8T1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 5,877
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 821
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MMSZ6V8T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ6V8T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ6V8T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ6V8T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ6V8T1G
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MMSZ6V8T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms