NC7ST04M5X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7ST04M5XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7ST04M5XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7ST04M5XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7ST04M5X
תיאור
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 1 ערוץ ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NC7ST04M5X דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
2mA, 2mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
26ns ב-5.5V, 50pF
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מספר הכניסות
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V