NC7ST04P5X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7ST04P5XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7ST04P5XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7ST04P5XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7ST04P5X
תיאור
IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 1 ערוץ SC-70-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NC7ST04P5X דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
2mA, 2mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
26ns ב-5.5V, 50pF
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
מספר הכניסות
1
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V