NC7SZ05M5X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7SZ05M5XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7SZ05M5XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7SZ05M5XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7SZ05M5X
תיאור
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 1 ערוץ מרזב פתוח (OD) ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NC7SZ05M5X דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
יצרן
זרם - רגיעה (מקס')
2 µA
סדרה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
-, 32mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.3ns ב-5V, 50pF
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C