NC7SZ175L6X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7SZ175L6XFSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7SZ175L6XFSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7SZ175L6XFSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7SZ175L6X
תיאור
IC FF D-TYPE SGL 1BIT 6-MICROPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דלדלגים (Flip-Flops) 1 אלמנט D-סוג 1 Bit קצה חיובי 6-UFDFN
קטגוריה
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4ns ב-5V, 50pF
יצרן
onsemi
סוג מזנק
קצה חיובי
סדרה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - רגיעה (Iq)
1 µA
פונקציה
איפוס
קיבוליות כניסה
3 pF
סוג
D-סוג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
לא מהופך
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הרכיבים
1
מארז ההתקן של הספק
‎6-MicroPak
מספר Bits לרכיב
1
מארז‏ / תיבה
6-UFDFN
תדר השעון
175 MHz