NC7WZ14P6 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 19,150
גיליון נתונים
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 50,615
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger ‎SC-88 (SC-70-6)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NC7WZ14P6
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7WZ14P6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7WZ14P6
תיאור
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NC7WZ14P6 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
1 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.2V ~ 1.2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
רמה לוגית - גבוהה
1.4V ~ 3.6V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.9ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
‎SC-88 (SC-70-6)‎
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V