NC7WZ14P6X
מק"ט מוצר של DigiKey
NC7WZ14P6XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NC7WZ14P6XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NC7WZ14P6XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NC7WZ14P6X
תיאור
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger ‎SC-88 (SC-70-6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NC7WZ14P6X דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
1 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.2V ~ 1.2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
1.4V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.9ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
‎SC-88 (SC-70-6)‎
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V