NCP160AFCS250T2G
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP160AFCS250T2GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP160AFCS250T2GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP160AFCS250T2G
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4-WLCSP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎4-WLCSP (0.64×0.64)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NCP160AFCS250T2G דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
23 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
PSRR
91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-XFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V