NCP160AFCS285T2G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCP160AFCS285T2GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCP160AFCS285T2GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCP160AFCS285T2GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP160AFCS285T2G
תיאור
IC REG LIN 2.85V 250MA 4-WLCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎4-WLCSP (0.64×0.64)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NCP160AFCS285T2G דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
23 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-XFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.85V