NCP161AFCS450T2G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCP161AFCS450T2GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCP161AFCS450T2GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCP161AFCS450T2GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP161AFCS450T2G
תיאור
IC REG LINEAR 4.5V 450MA 4-WLCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 450mA ‎4-WLCSP (0.64×0.64)‎
מודלים EDA/CAD
NCP161AFCS450T2G דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
23 µA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-XFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
4.5V