NCP164CSN300T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCP164CSN300T1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCP164CSN300T1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCP164CSN300T1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP164CSN300T1G
תיאור
IC REG LINEAR 3V 300MA 5-TSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎5-TSOP‎
מודלים EDA/CAD
NCP164CSN300T1G דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
40 µA
יצרן
PSRR
83dB ~ 61dB (100Hz ~ 100kHz)
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3V