NCP170BMX285TCG
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP170BMX285TCGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP170BMX285TCGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCP170BMX285TCGOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP170BMX285TCG
תיאור
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4-XDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎4-XDFN (1×1)‎
מודלים EDA/CAD
NCP170BMX285TCG דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
900 nA
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
מארז‏ / תיבה
‎4-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎4-XDFN (1×1)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.85V