NCP500SN25T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP500SN25T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP500SN25T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCP500SN25T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP500SN25T1G
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5-TSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎5-TSOP‎
מודלים EDA/CAD
NCP500SN25T1G דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
300 µA
Digi-Reel®
PSRR
62dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V