NCP5501DT33RKG
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP5501DT33RKGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP5501DT33RKGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCP5501DT33RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP5501DT33RKG
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK
מודלים EDA/CAD
NCP5501DT33RKG דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
500 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
20 mA
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V