NCP702SN33T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
NCP702SN33T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCP702SN33T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCP702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP702SN33T1G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎5-TSOP‎
מודלים EDA/CAD
NCP702SN33T1G דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
16 µA
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך, נעילת תת-מתח (UVLO)
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎5-TSOP‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V