NCP730BMT1500TBG
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCP730BMT1500TBGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCP730BMT1500TBGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCP730BMT1500TBGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCP730BMT1500TBG
תיאור
IC REG LINEAR 15V 150MA 6-WDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎6-WDFN (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
NCP730BMT1500TBG דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
3 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
450 µA
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 48dB (10Hz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
38V
מארז‏ / תיבה
‎6-WDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
15V