NCV33275ST3.3T3G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCV33275ST3.3T3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCV33275ST3.3T3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCV33275ST3.3T3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV33275ST3.3T3G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-223‎ (TO-261)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NCV33275ST3.3T3G דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
200 µA
יצרן
PSRR
75dB (120Hz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תצורת יציאה
דירוג
לרכב
סוג היציאה
הרשאה
AEC-Q100
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
13V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V