NCV5500DT50RKG
מק"ט מוצר של DigiKey
NCV5500DT50RKGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCV5500DT50RKGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCV5500DT50RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV5500DT50RKG
תיאור
IC REG LINEAR 5V 500MA DPAK-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎DPAK-5‎
מודלים EDA/CAD
NCV5500DT50RKG דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה (מקס')
20 mA
יצרן
PSRR
75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V