NCV8730BMTW1500TBG-S
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NCV8730BMTW1500TBG-STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NCV8730BMTW1500TBG-SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NCV8730BMTW1500TBG-SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV8730BMTW1500TBG-S
תיאור
NCP730 WDFNW6 15V0 FOR STELLANTI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎6-WDFNW (2×2)‎
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
3 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
450 µA
PSRR
80dB ~ 48dB (10Hz ~ 1MHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
38V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
15V