NDC7003P
מק"ט מוצר של DigiKey
NDC7003PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NDC7003PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NDC7003PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NDC7003P
תיאור
MOSFET 2P-CH 60V 0.34A SSOT6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 340mA 700mW הרכבה משטחית SuperSOT™-6
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
Ohm‏5‏ ב-mA‏340‏, V‏10‏
יצרן
onsemi
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
2.2nC ב-10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
66pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
700mW
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
2 תעלות P (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז ההתקן של הספק
SuperSOT™-6
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
340mA