NGTB50N65FL2WG
מק"ט מוצר של DigiKey
NGTB50N65FL2WG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NGTB50N65FL2WG
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 100A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 650 V 100 A 417 W חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
220 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
100ns/237ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
400V, 50A, 10Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
94 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
200 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2‏ ב-V‏15‏, A‏50‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
417 W