NL17SZ14DBVT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NL17SZ14DBVT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NL17SZ14DBVT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NL17SZ14DBVT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NL17SZ14DBVT1G
תיאור
IC INVERT SCHMITT 1CH 1INP SC74A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 1 ערוץ Schmitt Trigger SC-74A
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
1 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
0.5V ~ 1.9V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
1.4V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
5.9ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
1
מארז ההתקן של הספק
SC-74A
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V