NL27WZ14DFT2G-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NL27WZ14DFT2G-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NL27WZ14DFT2G-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NL27WZ14DFT2G-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NL27WZ14DFT2G-Q
תיאור
DUAL INVERTER WITH SCHMITT TRIGG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 43
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger SC−88/SC70−6/SOT−363
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NL27WZ14DFT2G-Q דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
0.5V ~ 1.9V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.4V ~ 3.6V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.9ns ב-5V, 50pF
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג לוגיקה
דירוג
לרכב
מספר המעגלים
2
הרשאה
AEC-Q100
מספר הכניסות
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז ההתקן של הספק
SC−88/SC70−6/SOT−363
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V