NRVBB30H60CTT4G
מק"ט מוצר של DigiKey
NRVBB30H60CTT4GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NRVBB30H60CTT4GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NRVBB30H60CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRVBB30H60CTT4G
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 60V 15A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 15A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NRVBB30H60CTT4G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 15 A
יצרן
onsemi
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A