NRVBB40L45CTT4G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARRAY SCHOTT 45V 20A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 20A הרכבה משטחית 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן onsemi | זרם - דלף הפוך @ Vr 1.2 mA @ 45 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 175°C |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 45 V | מארז / תיבה 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 20A | מארז ההתקן של הספק D2PAK |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 500 mV @ 20 A | מספר מוצר בסיס |