NRVBB40L45CTT4G
מק"ט מוצר של DigiKey
NRVBB40L45CTT4GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NRVBB40L45CTT4GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NRVBB40L45CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRVBB40L45CTT4G
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 45V 20A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 20A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
onsemi
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.2 mA @ 45 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 20 A