NSR01L30MXT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSR01L30MXT5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSR01L30MXT5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSR01L30MXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR01L30MXT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2X3DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית ‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
460 mV @ 10 mA