NSR01L30NXT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSR01L30NXT5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSR01L30NXT5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSR01L30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR01L30NXT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DSN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית ‎2-DSN (0.60×0.30)‎
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 30 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
7pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
‎2-DSN (0.60×0.30)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 100 mA