NSR02F30MXT5G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 14,265
גיליון נתונים
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית ‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NSR02F30MXT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSR02F30MXT5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSR02F30MXT5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSR02F30MXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR02F30MXT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2X3DFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NSR02F30MXT5G דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 30 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז ההתקן של הספק
‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 200 mA