NSR02L40MX2WT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NSR02L40MX2WT5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NSR02L40MX2WT5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NSR02L40MX2WT5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR02L40MX2WT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 200mA הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה ‎2-X2DFNW (1×0.6)‎
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
4 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
2pF ב-1V, 1MHz
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA