NSR10F40NXT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSR10F40NXT5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSR10F40NXT5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSR10F40NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR10F40NXT5G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A 2DSN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית ‎2-DSN (1.4×0.6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NSR10F40NXT5G דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 40 V
מארז ההתקן של הספק
‎2-DSN (1.4×0.6)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
490 mV @ 1 A