NSVD350HT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NSVD350HT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NSVD350HT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NSVD350HT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSVD350HT1G
תיאור
DIODE STANDARD 350V 200MA SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 350 V 200mA הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NSVD350HT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 350 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
5pF ב-0V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
350 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 155°C
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות