NSVR30CM3T5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NSVR30CM3T5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NSVR30CM3T5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NSVR30CM3T5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSVR30CM3T5G
תיאור
DIODE ARR SCHOT 30V 200MA SOT723
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 30 V 200mA הרכבה משטחית SOT-723
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
onsemi
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA
מארז‏ / תיבה
SOT-723
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 100 mA