NTH4L015N065SC1
מק"ט מוצר של DigiKey
5556-NTH4L015N065SC1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NTH4L015N065SC1
תיאור
SILICON CARBIDE MOSFET, NCHANNEL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 142A (Tc) 500W (Tc) חור מעבר TO-247-4L
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.3‏ ב-mA‏25‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
283 nC @ 18 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
+22V, -8V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4790 pF @ 325 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247-4L
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V, 18V