NTTFS4C10NTWG
מק"ט מוצר של DigiKey
NTTFS4C10NTWGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NTTFS4C10NTWGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NTTFS4C10NTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NTTFS4C10NTWG
תיאור
MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 8.2A (Ta), 44A (Tc) 790mW (Ta), 23.6W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-WDFN (3.3×3.3)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
18.6 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
993 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
790mW (Ta), 23.6W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎8-WDFN (3.3×3.3)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V