NVHL020N120SC1
מק"ט מוצר של DigiKey
5556-NVHL020N120SC1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NVHL020N120SC1
תיאור
SICFET N-CH 1200V 103A TO247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1200 V 103A (Tc) 535W (Tc) חור מעבר TO-247-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NVHL020N120SC1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
203 nC @ 20 V
יצרן
Vgs (מקס')
+25V, -15V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2890 pF @ 800 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
535W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
20V