NVMFS040N10MCLT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NVMFS040N10MCLT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NVMFS040N10MCLT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NVMFS040N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NVMFS040N10MCLT1G
תיאור
PTNG 100V LL SO8FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 6.5A (Ta), 21A (Tc) 3.5W (Ta), 36W (Tc) הרכבה משטחית ‎5-DFN (5x6) (8-SOFL)‎‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NVMFS040N10MCLT1G דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
8.3 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
500 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.5W (Ta), 36W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V