NXH25C120L2C2SG
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NXH25C120L2C2SG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NXH25C120L2C2SG
תיאור
IGBT MOD 1200V 25A 20MW 26-DIP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול מהפך תלת מופעי עם בלם 1200 V 25 A 20 mW חור מעבר ‎26-DIP‎
קטגוריה
זרם - קיטעון קולט (מקס')
250 µA
יצרן
onsemi
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
6.2 nF @ 20 V
אריזה
צינור
הוספות
מיישר גשר תלת-פאזי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תרמיסטור NTC
כן
תצורה
מהפך תלת מופעי עם בלם
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
25 A
מארז‏ / תיבה
‎26-PowerDIP, מודול ("1.199‏, 47.20 מ"מ)
הספק - מקס'
20 mW