NZD2V2MUT5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NZD2V2MUT5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NZD2V2MUT5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NZD2V2MUT5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NZD2V2MUT5G
תיאור
DIODE ZENER 2.2V 200MW 2-X3DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.2 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית ‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎2-X3DFN (0.6×0.3) (0201)‎
הספק - מקס'
200 mW