RB520S30T1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 558
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 33,217
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 425
Comchip Technology
קיים במלאי: 3,491
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 225
Panjit International Inc.
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-523
RB520S30T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
RB520S30T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB520S30T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB520S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB520S30T1G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RB520S30T1G דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 200 mA