SBAV70LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 5,000
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 200mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SBAV70LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SBAV70LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBAV70LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBAV70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBAV70LT1G
תיאור
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBAV70LT1G דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
6 ns
יצרן
onsemi
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 70 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סטנדרטי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA (DC)‎
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.25 V @ 150 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות