SBRB20200CTT4G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 10A הרכבה משטחית 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 A |
יצרן onsemi | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
סדרה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 mA @ 200 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | מארז / תיבה 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז ההתקן של הספק D2PAK |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 200 V | מספר מוצר בסיס |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 10A |