SBRB20200CTT4G
מק"ט מוצר של DigiKey
SBRB20200CTT4GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBRB20200CTT4GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBRB20200CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBRB20200CTT4G
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 10A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 A
יצרן
onsemi
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A