SZBZX84B16LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 1,787
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 178,749
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Good-Ark Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 16 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84B16LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84B16LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84B16LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84B16LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84B16LT1G
תיאור
DIODE ZENER 16V 250MW SOT23-3
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84B16LT1G דגמים
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms