SZBZX84B5V1LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 10,503
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84B5V1LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84B5V1LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84B5V1LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84B5V1LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84B5V1LT1G
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84B5V1LT1G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms