SZBZX84C2V4LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C2V4LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C2V4LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C2V4LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C2V4LT1G
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 250 mW ±8% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C2V4LT1G דגמים
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±8%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms