SZBZX84C3V3ET1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C3V3ET1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C3V3ET1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C3V3ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C3V3ET1G
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 225MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 225 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C3V3ET1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
225 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V