SZBZX84C43LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 264
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 288
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 1,933
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 3,000
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 43 V 250 mW ‎±7% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84C43LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZBZX84C43LT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZBZX84C43LT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZBZX84C43LT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C43LT1G
תיאור
DIODE ZENER 43V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C43LT1G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 30.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±7%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
150 Ohms