SZBZX84C4V3LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C4V3LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C4V3LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C4V3LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C4V3LT1G
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 51
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 250 mW ‎±7% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C4V3LT1G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
‎±7%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms